Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Пшонка подав заяву про відставку

0 13

Відповідно до приписів статті 126 Конституції України та Закону України «Про судоустрій і статус суддів» заступник Голови ВССУ, суддя  Микола Пшонка подав до Вищої ради юстиції заяву про відставку.

4 серпня 2012 року Миколі Пшонці  виповнюється 65 років.

Як повідомляє прес-служба ВССУ, Вища рада юстиції на засіданні 11 липня 2012 року прийняла рішення про внесення подання до Верховної Ради України про звільнення Пшонки Миколи Павловича з посади судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних i кримінальних справ у зв’язку з  поданням ним заяви про відставку на підставі пунктів 2, 9 статті 126 Конституції України та відповідних положень Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Загальний стаж роботи Пшонки М. П. на посаді судді становить понад 36 років.       

У жовтні 2010 року Пшонка М. П. обраний суддею Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних i кримінальних справ. Рішенням Вищої ради юстиції від 20 грудня 2010 року призначений на посаду заступника голови ВССУ, де і працює до цього часу.

Теги:

ВССУ, Пшонка Микола

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар