Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Призи та дарунки у 2019 році: яка вартість не оподатковується

0 5

Відповідно до пп. 165.1.39 ПКУ, до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу не включається вартість дарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань) – у частині, що не перевищує 25% однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, за винятком грошових виплат у будь-якій сумі.

Щодо розміру мінімальної заробітної плати, то, відповідно до Закону України від 23.11.2018 р. №2629-VIII станом на 1 січня 2019 р., він складає 4173 грн. Тому в 2019 р. дарунки чи призи за спортивні досягнення вартістю не більше 1043,25 грн, не підлягають оподаткуванню ані ПДФО, ані військовим збором.

Натомість при нагородженні грошовими виплатами, незалежно від їх величини, слід утримати як ПДФО, так і військовий збір.

http://yur-gazeta.com/golovna/prizi-ta-darunki-u-2019-roci-yaka-vartist-ne-opodatkovuetsya.html

Залиште коментар