Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Призупинено призов до армії

0 21

Міністерство оборони припинило призов військовослужбовців через епідемію грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій. Про це «Українським новинам» повідомив начальник прес-служби Міноборони Ігор Халявинській.

За його словами, осіння призовна кампанія, що почалася 1 жовтня, мала тривати до кінця листопада.

Він відзначив, що за цей час Міноборони планувало призвати 26 тисяч людей до Збройних сил і інших військових формувань, зокрема 19,5 тисяч військовослужбовців ЗС.

Наразі, за словами Халявинського, Міноборони призвало 45% з 19,5 тисяч запланованих призовників.

За даними начальника Головного військово-медичного управління-начальника медичної служби ЗС Петра Мельника, призов припинено на 2-3 тижні до стабілізації обстановки.

Зокрема, припинено відправку призовників з військкоматів в частини.

Також для запобігання розповсюдженню грипу Міноборони заборонило військовослужбовцям виходити за межі військових частин.

Крім того, Міноборони проводить обстеження військових, які повертаються з відпусток і відряджень із західних областей.

Нагадаємо, МОЗ оголосило епідемію грипу A(H1N1) в Україні.

Кабмін запровадив карантин в 9 областях у зв’язку з епідемією грипу А(H1N1), і ввів заборону на проведення масових заходів і канікули в навчальних закладах на 3 тижні.

Джерело:

proUA

Залиште коментар