Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Призначено нового голову Апеляційного суду Криму

0 66

Вища рада юстиції України призначила Валерія Чорнобука головою Апеляційного суду Автономної Республіки Крим.

Нагадаємо, 9 вересня 2011 року співробітники кримської прокуратури та головного управління Служби безпеки України в Криму провели обшуки і вилучення документів і комп’ютерів в Апеляційному суді Криму.

Прокуратура автономії порушила і розпочала розслідування кримінальної справи за фактом перевищення головою Апеляційного суду Сергієм Луніним службових повноважень і порушень у сфері охорони державної таємниці, у зв’язку з чим кримінальній справі було присвоєно гриф “таємно”.

12 вересня Судова асоціація України “Фундація сприяння правосуддю” виступила із заявою, в якій назвала обшук в Апеляційному суді Криму незаконним і пов’язала його зі спробою тиску на Луніна “з метою дискредитувати його як керівника судової установи і суддю”, а дії органів прокуратури і СБУ назвала “неправомірним переслідуванням”.

Судова асоціація України закликала генерального прокурора України Віктора Пшонку і главу СБУ Валерія Хорошковського терміново перевірити законність дій співробітників прокуратури і СБУ і “зупинити беззаконня” щодо Апеляційного суду Криму, її голови і співробітників.

29 вересня стало відомо, що Лунін подав заяву про відставку з посади судді Апеляційного суду Криму, а 6 жовтня Верховна Рада Україна задовольнила цю заяву.

14 листопада сайт видання “Дзеркало тижня. Україна” з посиланням на заступника прокурора Криму Олега Лемешева повідомив, що кримінальну справу стосовно екс-голови Апеляційного суду Криму Луніна було припинено кримською прокуратурою ще 12 жовтня на підставі ч. 2 ст.6 Кримінально-процесуального кодексу України – за відсутністю в його діях складу злочину.

Залиште коментар