Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Призначення суддів у ліквідованому Окружному адмінсуді продовжується, – ВРЮ.

0 13

Не зважаючи на те, що Окружний адміністративний суд Києва було ліквідовано указом Президента, призначення до нього суддів на вакантні посади продовжуються. Про це йшлося на засіданні Вищої ради юстиції. Під час засідання ВРЮ ухвалила рішення про внесення подання Президенту України про призначення трьох кандидатів на посади суддів ліквідованого Окружного адміністративного суду Києва.

Під час розгляду даного питання голова ВРЮ Лідія Ізовітова проінформувала членів Ради, що з цього приводу вона зверталась до голови Вищого адміністративного суду Олександра Пасенюка за роз’ясненням. “Відповідь голови ВАС така, що суд діє, тому це питання повинне бути розглянуте на засідання ВРЮ”, – сказала вона.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар