Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Призначення суддів сьогодні було непростим

0 27

Вища рада юстиції зробить всі висновки відносно ведення процесу суддею Печерського райсуду Києва Родіоном Кірєєвим після завершення суду над екс-прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко. Про це сьогодні у Верховній Раді заявив голова Вищої ради юстиції Володимир Колесніченко, відповідаючи на запитання депутата з фракції “БЮТ-Батьківщина” Андрія Сенченка, чому ВРЮ ігнорує порушення, допущені Р.Кірєєвим.

В.Колесніченко зауважив, що до Вищої ради юстиції надійшли звернення народних депутатів щодо діяльності або бездіяльності Р.Кірєєва. «Відповідно до повноважень Вищої ради юстиції, ми свої висновки зробимо після закінчення процесу по суті. Законом передбачено, що ми не маємо права втручатися в процес під час його розгляду по суті», – сказав він.

Тим часом сьогодні під час розгляду у Верховній Раді питання про обрання чи звільнення суддів депутати від “БЮТ-Батьківщини” влаштували «допит» суддів. Зазвичай призначення та звільнення суддів відбувається дуже швидко, однак цього разу депутати від опозиції ставили запитання кожному судді.

Запитання стосувалися діяльності судді Печерського райсуду Києва Р.Кірєєва під час процесу над екс-прем’єр-міністром Ю.Тимошенко, однак претенденти на посаду суддів відмовлялись коментувати це, посилаючись, що не мають права цього робити відповідно до закону.

Теги:

ВРЮ, ВР, призначення суддів

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар