Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Призерам олімпіад, конкурсів і турнірів з навчальних предметів буде присвоєно персональні стипендії Київської міської ради

0 31

У столиці школярам, які є призерами олімпіад, конкурсів і турнірів з навчальних предметів, буде присвоєно персональні стипендії Київської міської ради. Таке рішення прийняли сьогодні на пленарному засіданні Київради 79 депутатів.

За словами голови постійної комісії Київради з питань освіти і науки, сім’ї, молоді та спорту Вадима Васильчука, необхідно підтримувати учнів та заохочувати їх долучатись до наукової, навчально-дослідницької та винахідницької роботи.

«Освітній процес зазнав кардинальних змін внаслідок COVID-19, а з 24 лютого – повномасштабна війна спричинила значний збій у роботі навчальних закладів. Діти перебувають у стресі та максимально віддалились від звичного режиму навчання. Наразі необхідно запроваджувати дієві механізми, які будуть мотивувати школярів досягати успіхів у навчанні. Проєкт рішення передбачає присвоєння персональних стипендій учням 8-11 класів, які є призерами олімпіад, конкурсів та турнірів із навчальних предметів, а також мають високі досягнення в навчанні», – зазначив Вадим Васильчук.

Він додав, що виплати персональних стипендій учням загальноосвітніх закладів здійснюватимуть за рахунок міського бюджету. Розмір щомісячної стипендії становить одну тисячу гривень.

Київська міська рада
Київська міська державна адміністрація

Залиште коментар