Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Присутність РФ у справі MH17

0 69

Виступ прокурора в окружному суді Гааги у справі МН17 09.03.2020 (російська озвучка і субтитри). Відео

2020 » Квітень » 14       Категорія:   Суспільно-політичне життя в світі

У своєму першому виступі 9 березня 2020 р прокурор озвучив основні моменти звинувачення і позицію прокуратури Нідерландів по відношенню до слідства, суду, обвинуваченим, їх захист і родичам жертв.

Мова прокурора була адресована в першу чергу суду і всім зацікавленим сторонам, але вона в значній мірі стосується і нас, громадян Російської Федерації. Не випадково свій виступ прокурор закінчив цитатою російського письменника Олександра Солженіцина, ємко характеризує те, що відбувається в сучасній Росії: “Насильству нічим прикритися, крім брехні, а брехня може триматися тільки насильством”.

Саме тому я взяв на себе обов’язок перевести мова прокурора в ході першого дня засідання кримінального суду у справі МН17 на російську мову.

https://www.youtube.com/watch?v=ibvtdJ3bESI

Залиште коментар