Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Присутність правоохоронців на вулицях збільшиться

0 3

У неспокійний час, коли панують тривожні настрої, що збільшує ймовірність зростання рівня злочинності, правоохоронці посилюють активну присутність на вулицях для забезпечення безпеки громадян, – повідомив Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський в ефірі програми «Свобода слова» 14 лютого.

«Збільшення поліцейської присутності в містах, селах дає добропорядним людям впевненість, а для тих, що налаштовані на певні правопорушення, є пересторогою», – зазначив Міністр внутрішніх справ.

Ефективність таких заходів підтверджують і нещодавні навчання сил МВС у населеному пункті Каланчак: упродовж тижня підготовки й проведення навчань не надійшло жодної заяви в поліцію і не було жодної крадіжки, як у цьому населеному пункті, так і навколо нього.

Міністерство внутрішніх справ України

Залиште коментар