Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Принцеса застосовувала тортури

0 18

Принцеса Бахрейну Нура бінт Ібрахім Аль-Халіфа, можливо, брала участь у тортурах лікарів, заарештованих під час придушення антиурядових виступів у лютому-березні 2011 року. Про це пишуть західні ЗМІ з посиланням на самих в’язнів.

Нура Аль-Халіфа, що є родичкою королеві Бахрейну, служить секретним агентом поліції по боротьбі з наркотиками.

За словами лікарів, в ході допиту принцеса била їх палицею і гумовим шлангом, а також прикладала їм до обличчя оголений електричний дріт. Таким чином із затриманих намагалися вибити свідчення.

У жорстокому поводженні звинувачують і інших співробітників силових структур. Зокрема, за словами медиків, деякі поліцейські погрожували згвалтувати заарештованих жінок.

Більшість із затриманих – співробітники однієї з лікарень у центрі Манами, столиці Бахрейну, заарештовані за обвинуваченням в участі в безладах і ненаданні допомоги пораненим. Як стверджує влада, медики заволоділи тоді будівлею лікарні, захопили заручників і використовували службовий транспорт для доставки зброї протестуючим.

Пізніше частина затриманих лікарів була відпущена, суд над ними був призначений на вересень.

Представник міністерства інформації Бахрейну ніяк не прокоментував звинувачення на адресу принцеси. У той же час він заявив, що будь-які зловживання з боку силових структур будуть розслідувані незалежною правозахисної комісією, яку призначив у липні король Хамад бен Іса Аль-Халіфа.

Теги:

принцеса Бахрейну Нута бінт Ібрахім Аль-Халіфа, тортури лікарів, придушення антиурядових виступів, боротьба з наркотиками, співробітники лікарні у центрі Манами, звинувачення на адресу принцеси, правові новини

Джерело:

ЮВУ № 41

Залиште коментар