Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прикордонники не випускатимуть боржників з України

0 37

Держприкордонслужба інформує про тимчасове обмеження виїзду за межі країни недобросовісних позичальників банків. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Держприкордонслужби.

Таким чином, служба виконує указ Президента про заходи щодо забезпечення відновлення стабільності у банківській системі.

Згідно із законодавством, громадянам України, які мають невиконані кредитні зобов’язання, тимчасово відмовляється у виїзді за кордон.

Так, одна з підстав для обмеження — чинні неврегульовані договірні або інші невиконані зобов’язання до виконання зобов’язань або вирішення спору за згодою сторін у передбачених законом випадках або забезпечення зобов’язань заставою, якщо інше не передбачено міжнародним договором України.

«У зв’язку з тим, що дії деяких позичальників призводять до виникнення неплатоспроможності банківських установ, порушення прав і законних інтересів вкладників та інших кредиторів банків, Держприкордонслужба забезпечить своєчасне виконання судових або прокурорських рішень про тимчасове обмеження у праві виїзду цих громадян за межі України», — йдеться у повідомленні.

«Безперешкодно виїхати за межі України вони зможуть після погашення заборгованості», — зазначає прикордонслужба.

Залиште коментар