Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прийнято Закон “Про внесення змін до Закону України “Про виконавче провадження” щодо запровадження електронної форми виконавчого документу”

0 17

Законом внесено до частини 3 статті 4 Закону України «Про виконавче провадження» зміни, якими передбачена можливість видачі виконавчого документу в електронній формі. При цьому, порядок пред’явлення до виконання вказаних документів визначатиметься Міністерством юстиції України.

Згідно із Законом, «Виконавчий документ може бути видано у формі електронного документа відповідно до законів України «Про електронні документи та електронний документообіг», «Про електронні довірчі послуги». Порядок пред’явлення до виконання виконавчих документів, виданих у формі електронного документа, визначається Міністерством юстиції України».

Проект Закону зареєстровано за №3707.

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Залиште коментар