Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прийнятий КПК до Президента надійде за тиждень

0 18

Головне юридичне управління Верховної Ради України ще протягом тижня буде готувати до підпису новоприйнятий Кримінально-процесуальний кодекс.

Про це повідомив голова парламенту Володимир Литвин, відповідаючи на запитання, коли ж кодекс буде підписаний спікером і направлений на підпис президенту.

«Зараз йде підготовка цього закону до підпису. Звіряються результати голосування, тексти документа. Я сьогодні вранці мав розмову з Головним юридичним управлінням, і їм потрібен ще тиждень напруженої роботи», — цитує спікера УНІАН. Литвин додав, що документ надзвичайно складний, фахівцям потрібно дуже уважно його вичитати і звірити зі стенограмою засідання Ради.

Він також повідомив, що представники опозиції вже подали проект постанови про скасування результатів голосування за прийняття КПК.

«Я переконаний, що сама ідея цього документа не буде підтримана, оскільки автору цього документа, як мінімум, потрібно було бути присутнім у сесійній залі під час його прийняття, а не вчити нас, як любити Батьківщину, і відповідально працювати здалеку», — додав спікер.

Як повідомлялося, Верховна Рада прийняла новий КПК у ніч з 12 на 13 квітня. За прийняття кодексу проголосував 271 народний депутат з 283, зареєстрованих у сесійній залі.

Парламент розглядав у другому читанні КПК чотири дні, починаючи з 10 квітня. Однак якщо 10 і 11 квітня засідання ВР оголошувалися закритими, то пленарне засідання, яке розпочалося о 10.00 12 квітня, завершилося лише 13 квітня близько 4:10 ранку.

Всього в кодекс було внесено понад 3700 поправок.

Президент Віктор Янукович вже заявив, що направить новий КПК міжнародним експертам для повторної експертизи.

Теги:

Кримінально-процесуальний кодекс України

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар