Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прийнято за основу зміни до КПК України щодо умов допуску захисника до справи обвинуваченного

0 18

Верховна Рада України в ході ранкового засідання 5 квітня прийняла за основу проект закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (КПК) щодо забезпечення права підозрюваного, обвинуваченого, підсудного на захист. Відповідний законопроект (№ 6654 від 05.07.2010 р.), ініційований фракцією БЮТБ, підтримали 264 народних депутатів.

Законопроектом пропонується доповнити статтю 44 КПК України новими положеннями, які дадуть змогу захиснику отримати допуск до справи негайно після надання ним документів, що підтверджують його повноваження, але в будь-якому випадку не пізніше ніж за 24 години з часу надходження заяви захисника про його допуск до участі у справі.

Проектом також передбачається, що до винесення постанови про допуск захисника будь-які слідчі чи інші процесуальні дії за участю підозрюваного, обвинуваченого, підсудного не проводяться.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар