Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прийнято за основу законопроект про посилення відповідальності за відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом

0 17

Верховна Рада України в ході вечірнього засідання прийняла за основу урядовий законопроект щодо посилення відповідальності за легалізацію (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, що передбачає накладення штрафу від 500 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Відповідний проект закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом” (№ 8274 від 21.03.2011 р.), ініційований Кабінетом міністрів, підтримали 270 народний депутат.

Законопроект пропонує викласти у новій редакції статтю 163-8 Кодексу України про адміністративні правопорушення та доповнити Кримінальний кодекс України новою статтею 222-1 (маніпулювання на фондовому ринку), згідно якої “умисні дії посадової особи учасника фондового ринку або фізичної особи, що мають ознаки маніпулювання на фондовому ринку, встановлені відповідно до закону щодо державного регулювання ринку цінних паперів, – тягнуть за собою накладення штрафу від 100 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені групою осіб або особою, яку протягом року піддано адміністративному стягненню за правопорушення, передбачене частиною першою цієї статті, – тягне за собою накладення штрафу від 500 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.”.

Також проектом закону вносяться зміни до закону України “Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні” в частині приведення його термінології у відповідність до норм Кримінального кодексу та Кодексу про адміністративні правопорушення.

Теги:

відмивання доходів, цінні папери

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар