Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Приємні вихідні з київським «Арсеналом»: футбольний клуб дарує уболівальникам призи

0 33

Футбольний клуб «Арсенал» (Київ) підтримує ініціативу Федерації футболу столиці України і з нагоди святкування 100-ліття київського футболу проводить серію безпрецедентних заохочувальних акцій — «100 призів для 100 кращих уболівальників київської команди ФК «Арсенал»».

За умовами і результатами цих заходів будуть заохочені найактивніші уболівальники «Арсеналу» на трьох домашніх матчах київської команди, які відбудуться на стадіоні ім. В. Лобановського з такими командами: 17.07.2011р. — ФК «Арсенал» – ФК «Іллічівець»; 31.07.2011р. — ФК «Арсенал» – ФК «Шахтар»; 13.08.2011р. — ФК «Арсенал» – ФК «Динамо».

Головний приз – СКУТЕР!!!

Серед решти переможців будуть розіграні:

1. Велосипеди

2. Квитки в «Аквапарк юрського періоду «Dream Island»» для сім’ї.

3. Клубна атрибутика ФК «Арсенал» (Київ) (кепки, шарфи, футболки).

4.Фірмові м’ячі  з автографами гравців команди ФК «Арсенал» (Київ).

5.Місця в автобусі на виїзні ігри «Арсеналу» в сезоні 2011-2012 рр.

Для участі в розіграші призів необхідно не лише активно уболівати за «Арсенал» в трьох матчах, але і зберегти до розіграшу квитки — саме в одному із секторів для уболівальників «Арсеналу» стадіону імені Лобановського.

Володарем призів може стати кожен уболівальник «Арсеналу», хто зібрав 3 квитки з його домашніх ігор. Серед володарів заповітних квитків буде розіграно 100 цінних призів.

Розіграш призів відбудеться після гри з ФК «Динамо» (Київ).

Імена володаря головного призу і переможців будуть оголошені в програмі «Профутбол» телеканалу «2+2».

Теги:

Київський ФК «Арсенал»

Джерело:

ФК “Арсенал”

Залиште коментар