Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

При ухваленні закону про мирні зібрання сталася помилка

0 16

Відхилення парламентом законопроекту Юрія Мірошниченка № 10569 – про внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення – перетворює ухвалений у першому читанні закон № 2450 “Про свободу мирних зібрань” на репресивний. Цю помилку необхідно виправити якнайшвидше. Про це заявила Валерія Лутковська у своєму виступі під час засідання “круглого столу”, присвяченого обговоренню законопроекту про свободу мирних зібрань.

“Коли приймали законопроект № 2450 “Про свободу мирних зібрань” у першому читанні, була допущена величезна помилка – не були внесені пропозиції щодо внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення. Без прийняття відповідних змін до Кодексу, я думаю, що навіть дуже хороший, дуже правильно виписаний законопроект про свободу мирних зібрань не буде чинним, не буде відповідати тим європейським стандартам, про які ми так багато говоримо”, – сказала В.Лутковська.

Вона додала, що цю прикру помилку необхідно дуже швидко виправляти.

За її словами, вона абсолютно погоджується з пропозиціями внесення змін до перехідних положень законопроекту про мирні зібрання щодо набуття ним чинності лише після внесення змін до деяких інших законодавчих актів, зокрема, до Кодексу про адміністративні правопорушення.

“Інакше, власне, це перетвориться скоріше на репресивний законопроект, ніж на позитивний і правильний”, – зазначила Уповноважений з прав людини.

Джерело:

Укринформ

Залиште коментар