Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

При розгляді справ проти України у Європейському суді з прав людини суддею ad hoc від нашої країни буде Михайло Буроменський

0 24

З метою правового розв’язання ситуації, що склалася навколо виборів судді Європейського суду з прав людини від України, з 1 вересня 2009 року відповідно до правила 29 Регламенту Європейського суду суддею ad hoc при розгляді справ проти України буде Михайло Всеволодович Буроменський.

Михайло Буроменський – доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Академії правових наук України, завідуючий кафедри міжнародного права та державного права іноземних країн Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого.

Приступивши до виконання обов’язків, Михайло Буроменський замінить Станіслава Шевчука, який є суддею ad hoc із січня 2009 року.

У квітні цього року, під час офіційної зустрічі Міністра юстиції України Миколи Оніщука та Голови Європейського суду з прав людини Жана-Поля Коста, останній відзначив високий професіоналізм Станіслава Шевчука, за участі якого Європейським судом було винесено понад 50 рішень за заявами проти України.

Залиште коментар