Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

При перевірці державних закупівель ГПУ виявила значні розкрадання

0 17

Генеральна прокуратура України вивчила дані про державні закупівлі у 2009-2010 роках, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

В ході перевірок з’ясувалося, що значна кількість бюджетних коштів минулого року використовувалася для закупівлі робіт та послуг за державні гроші за неконкурентними процедурами. Зокрема з 105 млрд. гривень державних коштів, використаних торік на закупівлю товарів, робіт та послуг, лише на закупівлі в одного учасника (виконавця) витрачено майже 30 млрд. гривень. Нерідкими є випадки незаконного використання бюджетних коштів, у т.ч. розкрадань.

Теги:

Новини права, ГПУ, функції та значення, перевірки Генеральної прокуратури України, фото, відео, тендери, тендерний комітет, державні закупівлі, закупівлі за бюджетні кошти, розкрадання державних коштів
Новости права, хищение бюджетных средств, Генеральная прокуратура Украины, фото, видео, проверки контролирующих органов, участники торгов

Залиште коментар