Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

При будівництві на ЧАЕС присвоїли 3 млн грн

0 15

Генеральною прокуратурою України проведено перевірку правомірності використання бюджетних коштів при будівництві об’єктів у зоні відчуження Чорнобильської АЕС.

Як засвідчила перевірка, окремі службовці заподіяли збитки державі шляхом незаконного збільшення вартості виконання будівельних робіт першої черги «Комплексу виробництв по дезактивації, транспортуванню, переробці і похованню радіоактивних відходів з територій, забруднених внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС».

Як повідомили у відділі зв’язків зі змі ГПУ, службові особи державного підприємства та однієї з комерційних структур Київської області внесли недостовірні дані до актів приймання виконаних підрядних робіт щодо ціни на будівельні матеріали, вартості роботи техніки, загальновиробничих витрат тощо. Внаслідок чого державним інтересам заподіяно збитки на суму майже 3 млн. грн.

За цим фактом, Генеральною прокуратурою України 04.05.2012 порушено кримінальну справу за ознаками складу злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст. 366 КК України.

Теги:

ГПУ, ЧАЕС, розкрадання коштів

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар