Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Проводиться перевірка за фактом смерті затриманого в Святошинському райуправлінні міліції Києва

0 62

У Святошинському райуправлінні міліції Києва працівники прокуратури, служби внутрішньої безпеки і інспекції з особового складу ГУМВД України в м. Києві проводять службову перевірку за фактом смерті затриманого громадянина.

9 лютого, на телефон спецлінії «102» поступило повідомлення про те, що в одному з будинків Святошинського району на сходах між поверхами виявлено тіло убитого чоловіка. Згодом правоохоронці затримали підозрюваного в скоєнні цього злочину, який проживав в цьому ж будинку.

Чоловіка доставили в райуправління міліції. Там йому стало зле, міліціонери викликали швидку медичну допомогу, але врятувати життя затриманому медикам не вдалося.

Заздалегідь лікарі допускали, що причиною смерті стала гостра коронарна сердечна недостатність. Проте судово-медична експертиза засвідчила, що у померлого 61-річного киянина є тупа травма живота, порізи на руках, інші тілесні ушкодження. Крім того, людина хворіла на цироз печінки.

У зв’язку з тим, що схожі пошкодження є і на тілі убитого в будинку чоловіка, слідчі не виключають, що між ними після розпивання алкогольних напоїв виник конфлікт, а згодом бійка. Можливо, травми, отримані під час цієї бійки, і стали причиною смерті доставленого в міліцію підозрюваного. Матеріали відносно смерті затриманого будуть направлені в прокуратуру для ухвалення процесуального рішення.

Теги:

МВС

Джерело:

МАИР

Залиште коментар