Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Протиударні шоломи для МВС вартуватимуть 5 млн із наших кишень

0 29

Як повідомляє «Вісник державних закупівель», ПВП «Технолог» обрано переможцем тендеру на поставку 4800 шоломів для співробітників органів внутрішніх справ. Кінцевий термін підписання договору призначений на 16 грудня 2012 року, поставка очікується за заявками протягом поточного року.

Відповідно до тендерної документації, клас захисту шоломів повинен відповідати загальним умовам, викладеним у СОУ 78-41-014:2004, комплектація обов’язково повинна включати в себе: шолом, паспорт, сумку для перенесення та інші комплектуючі, передбачені технічними умовами на зазначений виріб.

Шоломи мають складатися з жорсткої суцільної оболонки із прозорим забралом, внутрішнього амортизуючого оснащення, що містить системи, які забезпечують надійну фіксацію шолома на голові.

В поточному році МВС вже витратило понад 58 млн. гривень на закупівлю спецзасобів. Вже закуплено 19 тис. бронежилетів на 16 млн. грн., загороджувальні турнікети на суму 3,5 млн. грн., засоби індивідуального захисту: шоломи, щити, щитки для рук і ніг на загальну суму понад 11,5 млн. грн., автозаки і водомети на 27 млн. грн.

Джерело:

Комментарии

Залиште коментар