Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Протиріччя на засіданні Конституційної асамблеї

0 16

Відкрив засідання екс-президент Леонід Кравчук. Також присутні голови комітетів Верховної Ради та представники міжнародних організацій.

За словами Кравчука, 37 членів Національної академії правових наук та 18 науковців Інституту держави та права виявили бажання бути експертами асамблеї, а також офіс Ради Європи в Києві запропонував 3 фахівців: професора із Сорбони, експерта Європейської комісії та радника президента Польщі.

“На веб-сайті президента відкрито сторінку Конституційної асамблеї. До президента Януковича звернувся президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу з підтримкою роботи асамблеї. Він запропонував для більшої прозорості інтернет-трансляцію. Сьогодні наше засідання транслюється онлайн”, – додав Кравчук.

Після Кравчука виступила секретар асамблеї Марина Ставнійчук. Вона запропонувала проголосувати за порядок денний.

Одразу після неї слово взяв один з членів асамблеї Віктор Мусіяка, який обурився і сказав, що цей порядок – це провокація. Особливо йому не сподобався пункт, у якому йдеться про пропозиції щодо внесення змін до статті 98 Конституції.

“Має бути єдиний документ про внесення змін до Конституції. Ми що, можемо окремо зміни шматками вносити у Конституцію? Нам через годину запропонують внести зміни про правосуддя. Конституційна Асамблея цим має займатися? Я відмовляюся голосувати за такий порядок денний”, – наголосив він.

Стаття 98 Конституції, щодо якої сталася суперечка, стосується пропозиції Кабміну щодо необхідності внесення змін у цю статтю в частині розширення парламентського контролю за використанням та надходженням бюджетних коштів.

Теги:

Конституційна Асамблея

Залиште коментар