Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Протиправні дії контролюючих органів

0 15

Як повідомили в прес-службі прокуратури, на захист прав підприємців внесено 164 документи прокурорського реагування, порушено 28 дисциплінарних проваджень, до відповідальності притягнуто 31 посадову особу контролюючих і правоохоронних органів.

Зокрема, під виглядом боротьби з незаконним обігом фальсифікованих алкогольних напоїв працівники міліції Волинської області в порушення Податкового кодексу України перевіряли додержання вимог податкового законодавства, у тому числі з питань законності відшкодування ПДВ. Подібні порушення виявлено прокурорами Дніпропетровської, Кіровоградської, Полтавської, Харківської та Херсонської областей. За вказаними порушеннями вимог законодавства прокурорами внесені подання, які перебувають на розгляді.

За відсутності будь-яких правових підстав працівниками міліції у ході перевірок допускаються факти зупинення діяльності підприємств. Також не дотримуються вимоги законодавства щодо проведення перевірок лише за наявності відповідно оформлених направлень.

Теги:

ГПУ, підприємницька діяльність

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар