Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Протидія корупції під наглядом громадськості

0 23

Сьогодні проходила регіональна конференція «Кращий досвід розробки, імплементації та моніторингу антикорупційних політик». Про це повідомили в прес-службі Міністерства юстиції України.

У ній взяли участь експерти Ради Європи та Європейського Союзу, представники країн-партнерів ініціативи «Східне Партнерство»: Вірменії, Азербайджану, Білорусії, Грузії та Молдови. Україну на заході представляли фахівці державних установ.

Відзначалося, що громадськість має брати активну участь у виявленні «слабких місць» в  антикорупційній політиці держави, а також – у накопиченні даних, аналізі результатів здійснення антикорупційних заходів.

У цьому зв‘язку експерти порушили питання ефективного моніторингу та звітування щодо результатів виконання антикорупційних планів державою. Було зроблено акцент на необхідності запровадження електронної системи обміну даними між органами влади, які залучені до виконання антикорупційних заходів.

При цьому, відбулася також палка дискусія експертів стосовно об‘єктивності виміру та індикаторів досягнень реалізації антикорупційної політики.  Зокрема, були висловлені різні точки зору щодо застосування індексу сприйняття корупції (Transparency International), а саме щодо його використання для оцінки боротьби держави з корупцією.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар