Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Проти В.Волги порушили ще одну кримінальну справу

0 66

Генеральна прокуратура порушила ще одну кримінальну справу стосовно екс-глави Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України Василя Волги. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

«У ході розслідування кримінальної справи за обвинуваченням Голови Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 368 КК України встановлено, що останній у 2010 році прийняв на державну службу до Держфінпослуг особу, яка надавала йому послуги водія та одержувала державні кошти у якості заробітної плати на посаді головного спеціаліста одного із відділів», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Волга був затриманий 19 липня. Генеральна прокуратура порушила проти нього кримінальну справу за підозрою в одержанні 0,5 млн доларів хабара.

20 липня Печерський районний суд Києва заарештував Волгу на два місяці – до 20 вересня.

29 липня Апеляційний суд Києва залишив Василя Волгу під вартою.

Теги:

Волга Василь, ГПУ

Залиште коментар