Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Проти Тимошенко порушили ще чотири справи

0 14

Слідчі податкової міліції вручили колишньому прем’єру Юлії Тимошенко копії постанови про порушення чотирьох кримінальних справ щодо діяльність компанії «Єдині енергетичні системи України». Про це повідомив захисник Тимошенко, Сергій Власенко.

«У п’ятницю співробітники податкової міліції проінформували Юлію Володимирівну про те, що вони відновили розслідування чотирьох кримінальних справ, за якими вона фігурує. Співробітники слідчого управління вручили їй копії чотирьох постанов про порушення кримінальних справ», – розповів Власенко журналістам.

Нині Юлія Тимошенко перебуває в СІЗО. Раніше суд завершив розгляд справи щодо газових контрактів та оголосив вирок колишньому прем’єру.

У жовтні проти Юлії Тимошенко порушили ще одну кримінальну справу – за підозрою в покладанні боргів корпорації «Єдині енергетичні системи України» перед Росією на бюджет України.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар