Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Проти судді Залізничного суду Львова порушено дві справи

0 9

Стосовно судді Залізничного районного суду м. Львова, якого СБУ 16 лютого цього року затримала на хабарі, порушено ще одну кримінальну справу.

Як повідомили у прес-службі Управління СБУ у Львівській області, 16 лютого ц.р. співробітники СБУ затримали суддю Залізничного району Львова у його робочому кабінеті після одержання ним від посередника хабара в розмірі 400 тис. грн за винесення вироку без позбавлення волі підсудного. Стосовно вказаного посадовця була порушена кримінальна справа за ч.3 ст.368 (одержання хабара в особливо великому розмірі) Кримінального кодексу України.

Під час розслідування кримінальної справи, співробітниками СБУ встановлено ще один факт хабарництва, вчинений цим суддею. У листопаді 2010 року служитель Феміди за винесення рішення на користь відповідача у цивільній справі про розірвання шлюбу отримав від останнього „грошову винагороду” в розмірі 2400 грн.

За матеріалами СБУ, стосовно вищевказаного судді Генеральною прокуратурою України порушена додаткова кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 368 (одержання хабара службовою особою, яка займає відповідальне становище) Кримінального кодексу України.

На даний час підозрюваний у хабарництві суддя відсторонений від виконання обов’язків, до нього застосований запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

Слідство триває.

Теги:

суддівський корпус, хабарництво

Джерело:

УНІАН-Львів

Залиште коментар