Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Проти приватного детектива порушили кримінальну справу

0 12

Співробітники Управління СБУ в місті Києві викрили 35-річного керівника одного з детективних агентств, який незаконно придбав та використовував спеціальні технічні засоби, призначені для негласного отримання інформації.

Як повідомили УНІАН у прес-секторі Управління СБУ у м.Києві, встановлено, що зловмисник закупав спецтехніку, щоб у подальшому використовувати її у своїй незаконній оперативно-розшуковій діяльності на замовлення третіх осіб. Провадження таких заходів та використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації дозволено лише державним правоохоронним органам за рішенням суду.

Слідчими УСБУ у м. Києві за фактом злочину порушено кримінальну справу за ст. 359 (незаконні придбання, збут та використання спеціальних технічних засобів отримання інформації) Кримінального кодексу України.

Теги:

СБУ, негласне отримання інформації

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар