Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Проти колишнього ректора Академії суддів порушено кримінальну справу

0 21

СБУ передало до Генеральної прокуратури України кримінальну справу за обвинуваченням колишнього технічного директора одного з комерційних підприємств, який скоїв службове підроблення та завдав значних матеріальних збитків державі, зловживаючи своїми службовими обов’язками.

У прес-центрі СБУ повідомили, що впродовж 2006-07 років ця службова особа під час капремонту приміщень Академії суддів України підробила фінансові документи, а саме завищила обсяги та вартість робіт за договором підряду на суму більше ніж 2 мільйони гривень.

У результаті перевірки було з’ясовано, що колишній ректор Академії суддів України не контролював виконання ремонтних робіт, що призвело до значних матеріальних збитків державі.

Щодо колишнього ректора Академії суддів України, слідчі СБУ порушили кримінальну справу стосовно злочину, передбаченого ч.2 ст.367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

Теги:

СБУ, Генпрокуратура, кримінальна справа за обвинуваченням колишнього технічного директора одного з комерційних підприємств, Академія суддів України, обсяги та вартість робіт за договором підряду, колишній ректор Академії суддів України, правові новини

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар