Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Проти керівників криворізької шахти порушено кримінальну справу

0 13
13 червня прокуратура Тернівського району міста Кривий Ріг порушила кримінальну справу проти службових осіб шахти ім. Орджонікідзе ВАТ «Центральний ГЗК» , повідомляє «proUA» з посиланням на прес-службу прокуратури Дніпропетровської області.
Службовим особам інкримінують порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві, що спричинило смерть людини.
В ході досудового слідства встановлено, що 13 червня поточного року в результаті порушення вимог нормативних актів з охорони праці під час проведення масового вибуху в блоці шахти ім.. Орджонікідзе ВАТ «Центральний ГЗК» сталося раптове обвалення земної поверхні загальною площею 16 га, внаслідок чого загинула одна людина.
Слідство по справі триває.

Джерело:

proUA

Залиште коментар