Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Проти керівників криворізької шахти порушено кримінальну справу

13
13 червня прокуратура Тернівського району міста Кривий Ріг порушила кримінальну справу проти службових осіб шахти ім. Орджонікідзе ВАТ «Центральний ГЗК» , повідомляє «proUA» з посиланням на прес-службу прокуратури Дніпропетровської області.
Службовим особам інкримінують порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві, що спричинило смерть людини.
В ході досудового слідства встановлено, що 13 червня поточного року в результаті порушення вимог нормативних актів з охорони праці під час проведення масового вибуху в блоці шахти ім.. Орджонікідзе ВАТ «Центральний ГЗК» сталося раптове обвалення земної поверхні загальною площею 16 га, внаслідок чого загинула одна людина.
Слідство по справі триває.

Джерело:

proUA

Комментарии