Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Проти “чорних” трансплантологів за 5 років порушено 8 справ

0 12

 

Упродовж 2007-2012 років в Україні порушено лише 8 кримінальних справ за фактами незаконної трансплантації. Про це повідомив начальник управління Головного слідчого управління МВС України Олександр Вакуленко під час круглого столу на тему “Стан трансплантології в Україні: чи допоможе хворим ініціатива МОЗ про презумпцію згоди на пересадку органів?”, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

“З 2007 року розслідувалося 8 кримінальних справ за статтею 143 Кримінального кодексу України “Незаконна трансплантація”, – сказав він. За словами представника МВС, із 8 порушених кримінальних справ 5 уже розглянуто судами. По всіх них винесено обвинувальні вироки.

“Виправдального вироку немає жодного. Це обвинувальні вироки. Також у трьох випадках суд застосував до винуватців амністію”, – резюмував Вакуленко.

Теги:

медичне право, трансплантація

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар