Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Процес реєстрації нерухомого майна слід спростити

19

Міністерство юстиції має намір на початку вересня внести на розгляд парламенту законопроекти, що стосуватимуться спрощення реєстрації бізнесу та нерухомості. Про це повідомив в ході круглого столу міністр юстиції Павло Петренко.
“Я планую, що це буде два законопроекти. Один буде стосуватися реєстрації бізнесу, і один – реєстрації нерухомості … Це будуть два простих і зрозумілих законопроекти. Ми плануємо в серпні провести обговорення з представниками забудовників цих двох законодавчих ініціатив та внести їх на початок вересня о парламент”, – розповів керівник відомства.
Він зазначив, що ці закони повинні бути максимально прості і не перевантажені різного роду регуляцією.
Що стосується реєстраційної служби, то П.Петренко зазначив, що ще 16 травня уряд ухвалив рішення про створення адміністративних центрів.
“Вона передбачає розподіл функцій на фронт-офіс і бек-офіс … тобто, і сама реєстраційна служба вже не матиме контакту з громадянами. Цей контакт у адміністраторів адміністративних центрів. Це перший крок ми зробили, і ми хочемо всі питання закріпити на рівні закону”, — додав він.
Петренко зазначив, що є бажання максимально спростити процес реєстрації нерухомого майна, по збору документів.
“Перелік документів і регламент повинні бути максимально простим, уніфікованим на всій території. Ми хочемо закріпити передачу функцій бек-офісів теж місцевим органам влади”, — пояснив міністр.

Джерело:

Дело

Комментарии