Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Процес реєстрації нерухомого майна слід спростити

0 81

Міністерство юстиції має намір на початку вересня внести на розгляд парламенту законопроекти, що стосуватимуться спрощення реєстрації бізнесу та нерухомості. Про це повідомив в ході круглого столу міністр юстиції Павло Петренко.
“Я планую, що це буде два законопроекти. Один буде стосуватися реєстрації бізнесу, і один – реєстрації нерухомості … Це будуть два простих і зрозумілих законопроекти. Ми плануємо в серпні провести обговорення з представниками забудовників цих двох законодавчих ініціатив та внести їх на початок вересня о парламент”, – розповів керівник відомства.
Він зазначив, що ці закони повинні бути максимально прості і не перевантажені різного роду регуляцією.
Що стосується реєстраційної служби, то П.Петренко зазначив, що ще 16 травня уряд ухвалив рішення про створення адміністративних центрів.
“Вона передбачає розподіл функцій на фронт-офіс і бек-офіс … тобто, і сама реєстраційна служба вже не матиме контакту з громадянами. Цей контакт у адміністраторів адміністративних центрів. Це перший крок ми зробили, і ми хочемо всі питання закріпити на рівні закону”, — додав він.
Петренко зазначив, що є бажання максимально спростити процес реєстрації нерухомого майна, по збору документів.
“Перелік документів і регламент повинні бути максимально простим, уніфікованим на всій території. Ми хочемо закріпити передачу функцій бек-офісів теж місцевим органам влади”, — пояснив міністр.

Джерело:

Дело

Залиште коментар