Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Процедуру імпічменту пропонують змінити

0 37

Народний депутат Юрій Дерев’янко пропонує змінити процедуру імпічменту Президента.

Зокрема, питання усунення Президента України з поста в порядку імпічменту Парламент розглядає без його включення до порядку денного.

У разі прийняття позитивного рішення, Президент відстороняється від виконання своїх обов’язків. Крім того, він здає свій паспорт на зберігання Голові ВР і зобов’язується не залишати країну без дозволу Парламенту.

Після цього створюється спеціальна слідча комісія, яка проводить розслідування обставин вчинення Президентом державної зради або іншого злочину. Висновок спеціальної слідчої комісії розглядається на відкритому засіданні ВР.

За результатами розгляду висновку комісії, депутати приймають рішення. Рішення про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту вважається прийнятою, якщо за нього проголосувало не менше трьох четвертих від конституційного складу Верховної Ради.

Законопроект № 7248 «Про Президента України та порядок припинення його повноважень» зареєстрований у Парламенті 31 жовтня 2017 року.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар