Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Протягом місяця електронні форми звітності мають бути розміщені на сайтах міністерств

0 35

Кабмін розпорядився міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади розмістити у місячний термін на своїх сайтах електронні форми звітності, які подаються госпсуб’єктами, та забезпечити їх постійне оновлення.

Держкомтелерадіо, за розпорядженням КМУ, повинен щокварталу проводити моніторинг веб-сайтів міністерств та ін. центральних органів виконавчої влади та інформувати Кабмін про виконання центральними органами виконавчої влади п. 1 цього розпорядження.

Держкомінформатизації у місячний термін повинен розробити і затвердити порядок подання госпсуб’єктами до центральних органів виконавчої влади електронної звітності, а Держспецзв’язку у двомісячний термін має підготувати і затвердити технічні специфікації форматів криптографічних повідомлень.

Держкомінформатизації і Головдержслужба у 2-місячний строк мають опрацювати і затвердити програму навчання посадових осіб органів виконавчої влади з питань організації електронного документообігу та приймання від госпсуб’єктів відповідних звітних документів в електронному вигляді.

Передбачити у Держбюджеті України на 2010 рік кошти для забезпечення створення, впровадження та функціонування систем електронної звітності центральних органів виконавчої влади повинні Мінфін та Держкомінформатизації.

Держкомінформатизації та Держспецзв’язку протягом трьох місяців повинні розробити і подати на розгляд КМУ проект Закону «Про інформаційну систему «Електронний Уряд».

Залиште коментар