Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Протягом 2012 року діятиме як новий, так і старий класифікатор видів економічної діяльності

0 14

Державна реєстрація новостворених юридичних та фізичних осіб-підприємців проводитиметься вже за новими кодами – КВЕД-2010. Про це заявив Голова Державної  податкової  служби України Олександр. За його словами, для полегшення перереєстрації підприємців-спрощенців протягом поточного року ще діятиме КВЕД-2005.

„Для уникнення зайвого ажіотажу ми вводимо поступовий перехід до нових кодів. Тому підприємці-спрощенці при поданні заяви про перехід на нову модель роботи можуть не подавати витяг з Єдиного реєстру. Це потрібно робити лише тим, хто тільки починає свою діяльність, тобто новоствореним, або змінює вид своєї діяльності”, – зазначив Олександр Клименко.

Податківець також нагадав, що термін сплати авансових платежів для платників 1 та 2 групи за січень закінчується  20 січня 2012 року,  а останній день подання заяв спрощенцями –  25  січня 2012 року.

„Ми розуміємо, що основна маса підприємців подаватимуть свої заяви в останні дні. Тому для уникнення черг у податкових інспекціях подовжено робочий день. Заяви прийматимуть у будні до 20.00, а у вихідні та святкові дні – до 16.00”, – заявив Голова ДПСУ.

Теги:

КВЕД, ДПСУ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар