Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Проти суддів КС, які розширили повноваження Януковича, завели справи

0 93

Проти суддів КСУ, які «розширили» повноваження Віктора Януковича, повернувши країну до Конституції 1996 року, відкриті кримінальні провадження.

Про це, як повідомляє Українська правда з посиланням на 5 канал, заявив в. о. генерального прокурора Олег Махніцький.

“Є процесуальні перепони, є так звані гарантії незалежності суддів, які передбачають спеціальний порядок притягнення судді до відповідальності”, – сказав в.о. генпрокурора. “Я можу вам сказати про те, що на сьогоднішній день розслідується ряд кримінальних проваджень, в тому числі це стосується і суддів конституційного суду, які надали Януковичу надмірні повноваження і сприяли йому в узурпації влади”, – розповів він.

Також, за його словами, зараз розслідуються кримінальні провадження щодо вже суддів загальних судів, які приймали неправосудні рішення, прокурорів, слідчих.

“Це судді і Печерського, і Шевченківського суду м. Києва. Це судді ряду інших судів, які, зокрема, приймали незаконні рішення про притягнення до кримінальної, адміністративної відповідальності учасників Майдану”, – каже Махніцький.

“Це ми маємо останні події. Також мною дано вказівку прокурорам про те, щоб досліджувалися не лише останні події, але й по інших фактах, які мали місце і до подій на Майдані”, – заявив Махніцький.

Також він повідомив, що за березень-квітень цього року за фактами сепаратизму 214 кримінальних провадження, 92 особи, які є фігурантами таких проваджень вже заарештовані. “За цей період часу вже заведено 214 кримінальних проваджень тільки за фактами сепаратизму. Підозрювані різні. З них, 92 особи вже є арештовано, і одна справа вже є скерована до суду і вже винесено вирок”, – сказав Махніцький.

“Це є різні особи, які приймали участь в різних сепаратистських діях – це, в тому числі, і посадові особи, і депутати місцеві, але хочу ще сказати, що протягом 11 квітня, до сьогоднішнього дня, коли ці гарячі події відбувалися, за цей тільки час заведено 41 кримінальне провадження. Тобто прокуратура працює, особи є затримані, ми реагуємо на такі факти миттєво”, – заявив Махніцький.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар