Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Проти комуністів відкрили 308 кримінальних проваджень

0 19

Правоохоронці відкрили 308 кримінальних проваджень проти представників Комуністичної партії України. Про це у четвер журналістам повідомила голова Державної реєстраційної служби Ганна Оніщенко після засідання суду за позовом про заборону КПУ.

“Наразі відкрито 308 кримінальних справ щодо злочинів, які зробили окремі члени КПУ”, – сказала вона.

Крім того, за словами Оніщенко, є докази того, що безпосередньо керівництво КПУ відкрито підтримувало анексію Криму, створення самопроголошених Донецької й Луганської республік і агітувало за приєднання частини Дніпропетровської області до Росії.

Також зібрано докази знущання комуністів над національними символами України й фінансування терористів ДНР і ЛНР.

Своєю чергою адвокати КПУ заперечують всі обвинувачення й заявляють, що громадські активісти й націоналістичні партії чинять тиск на суд.

Нагадаймо, сьогодні суд почав розглядати позов Міністерства юстиції про заборону КПУ. Наступне засідання в справі відбудеться 14 серпня.

Джерело:

Українська правда

Залиште коментар