Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Пропозиція про повернення смертної кари

0 16

Внесений Компартією законопроект щодо запровадження смертної кари автори документа вважають необхідним заходом, спрямованим на запобігання особливо тяжким злочинам. До них, згідно з проектом, належатимуть розбій, умисне вбивство, бандитизм, тероризм, а також торгівля наркотиками в особливо великих розмірах.

Це стверджує один із авторів законопроекту член ЦК Президії КПУ, перший заступник Голови Верховної Ради України Ігор Калєтнік. Політик уточнив, що, згідно із законопроектом, рішення про застосування цієї міри покарання в Україні прийматиме суд присяжних.

Калєтнік додав, що за підсумками 2011 року смертну кару застосовують 58 країн світу, серед них – Сполучені Штати, Китай, Японія та інші держави.

За словами віце-спікера, саме такі жорсткі заходи й виступають як стримуючий фактор та допоможуть стрімко знизити темпи зростання злочинності і в Україні.

«Це – важливий законопроект, який обов’язково буде обговорений і винесений на розсуд громадськості. Тому що статистика сьогодні свідчить про те, що 57% населення України підтримує повернення до смертної кари. Такі дані соціологічних досліджень 2012 року», – сказав член ЦК Президії КПУ.

На його думку, ухвалення цього закону дасть Україні змогу увійти до 10-и найбезпечніших країн для проживання.

Теги:

смертна кара

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар