Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокурори прийняли Кодекс професійної етики та поведінки

0 31

Відбулася Всеукраїнська конференція працівників органів прокуратури на розгляд делегатів якої було винесено питання про прийняття Кодексу професійної етики та поведінки працівників прокуратури.

Організаційний комітет з розробки Кодексу професійної етики та поведінки працівників прокуратури очолював заступник Генерального прокурора України Григорій Середа, повідомляє прес-служба ГПУ.

За його словами, на виконання вимог ст. 481 ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», організаційним комітетом було розроблено проект Кодексу.

Григорій Середа підкреслив, що під час розробки цього документу, до участі у дискусіях щодо його створення були залучені підрозділи Генеральної прокуратури та підпорядкованих прокуратур, також оцінку цього документу надали і міжнародні експерти, пропозиції яких були враховані.

Кодекс на конференції був прийнятий одноголосно.

Генеральний прокурор підписав наказ про введення в дію Кодексу професійної етики та поведінки працівників прокуратури з 1 грудня 2012 року.

Теги:

ГПУ, прокуратура

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар