Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокурори просять Луценку 4,6 роки

0 17

Представники Генеральної прокуратури просять Печерський районний суд Києва призначити екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку покарання у вигляді 4 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна, позбавленням першого рангу державного службовця і позбавленням права протягом 3 років обіймати організаційно розпорядчі і господарчі посади.

З відповідною позицією щодо призначення вказаного терміну покарання сьогодні в судових дебатах у справі Ю.Луценка виступила сторона державного обвинувачення.

Вносячи відповідне подання представники прокуратури обґрунтували «необхідність такої міри покарання ступеню тяжкості вчиненого Ю.Луценком злочину, враховуючи його позитивні характеристики з місця роботи, наявність на утриманні неповнолітньої дитини, державні нагороди».

В той же час, сторона обвинувачення зазначила, що «враховуючи позицію Ю.Луценка щодо висунутого йому обвинувачення неможливо застосувати відносно нього пом’якшуючу статтю покарання».

Крім того, сторона держобвинувачення просить суд зарахувати Ю.Луценкові у термін покарання строк його перебування в слідчому ізоляторі і залишити до вступу вироку в силу обраний раніше запобіжний захід – тримання під вартою.

Ю.Луценко був затриманий 26 грудня 2010 року. Він утримується в Лук’янівському СІЗО.

За даними Генпрокуратури, Ю.Луценку інкримінується заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, перевищення влади або службових повноважень, що спричинили тяжкі наслідки, і зловживання владою, здійснене працівником правоохоронного органу.

Теги:

Луценко Юрій, ГПУ, Печерський районний суд

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар