Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокурори обговорили питання подальшої співпраці

0 70

У Москві відбулася робоча зустріч делегацій Генеральної прокуратури України на чолі з Віктором Пшонкою та Генеральної прокуратури Російської Федерації, яку очолив Юрій Чайка.

Учасники зустрічі обговорили актуальні питання у галузі міжнародного співробітництва і, зокрема, стан виконання Угоди, підписаної 15 вересня минулого року між Генеральними прокуратурами України та Російської Федерації, і констатували обопільну зацікавленість в оптимізації співпраці між правоохоронними органами наших країн.

Віктор Пшонка та Юрій Чайка висловили взаємне прагнення поглиблювати і у подальшому взаємодію на всіх напрямках з надання правової допомоги, що здійснюється у порядку, передбаченому міжнародними договорами, учасниками яких є Україна і Росія.

Теги:

ГПУ, Генеральний прокурор України, Генпрокурор Російської Федерації, Віктор Пшонка, Юрій Чайка, міжнародне співробітництво

Залиште коментар