Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокурорське самоврядування

0 35

Прокуратура готова до прийняття нового закону про прокуратуру, скорочення своїх повноважень і впровадженню інституту прокурорського самоврядування. Про це заявив Генеральний прокурор України Віктор Пшонка, виступаючи в Академії прокуратури на семінарі “Інтеграційний курс України та реформування кримінальної юстиції відповідно до євростандартів”, повідомляє прес-служба ГПУ.

За словами В.Пшонки, одним з невиконаних зобов’язань України перед Радою Європи залишається реформування правонадзорного органу та прийняття нового Закону про прокуратуру.

“Хтось поширює чутки, що прокуратура проти перегляду її функцій та напрямки роботи. Підкреслюю – керівництво прокуратури усвідомлює важливість і необхідність планованих перетворень”, – заявив Генпрокурор.

“Ми за революційні зміни – скорочення обсягу повноважень та введення інституту прокурорського самоврядування, максимальне наближення до євростандартів у цій сфері і дотримання міжнародних зобов’язань, взятих на себе Україною – наголосив він.

Все це, на думку Генерального прокурора, дасть можливість зрівняти правові можливості прокуратури, громадян і юридичних осіб. При цьому питання захисту прав громадян буде перекладений на спеціально існуючі інститути – омбудсмана, адвокатські об’єднання, які надають безкоштовні правові послуги.

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар