Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокурором Києва призначено районного прокурора столиці Юлдашева

0 27

Генеральний прокурор України Віталій Ярема представив колективу прокуратури Києва нового прокурора столиці – колишнього прокурора Деснянського району Сергія Юлдашева.

Як повідомляє прес-служба прокуратури міста, під час представлення нового керівника прокуратури столиці В.Ярема зазначив, що в цьому призначенні “немає ніякої лобістської складової”.

В.Ярема висловив сподівання на те, що новопризначений прокурор міста впорається з поставленими завданнями.

У свою чергу С.Юлдашев пообіцяв, що зробить все можливе для того, щоб у столиці були закон і порядок.

С.Юлдашев – 1978 року народження, в органах прокуратури працює з 2001 року. Працював начальником управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури Дніпропетровської області, заступником прокурора Луганської області. До призначення на посаду прокурора Києва був прокурором Деснянського району Києва.

Раніше прокурор Києва Микола Герасимюк і три його заступники були тимчасово відсторонені від посад після відповідних вимог представників “Правого сектора”. Активісти “Правого сектора” пікетували Генеральну прокуратуру України з вимогою відставки прокурора Києва М.Герасимюка.

Учасники акції висловили думку, що М.Герасимюк фальсифікував кримінальні справи проти мирних протестувальників.

 

В.о. генерального прокурора України Олег Махніцький заявив, що прокурор Києва М.Герасимюк не має ніякого стосунку до фактів фальсифікації кримінальних проваджень щодо активістів Майдану, оскільки під час подій на Майдані той в органах прокуратури не працював. Більше того, його прийняли на посаду за рекомендацією осіб, які безпосередньо причетні до Майдану.

Згідно з інформацією на сайті прокуратури Києва, М.Герасимюка призначено прокурором столиці 25 березня поточного року. В органах прокуратури працював у 2000-2007 рр.

Залиште коментар