Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокурора Таращанського району застрелили на робочому місці

0 13

Учора ввечері у прокурора Таращанського району Київщини Сергія Мрука стріляли в його робочому кабінеті. Від отриманих поранень прокурор помер в машині «швидкої допомоги», повідомляє kriminal.tv.

За попередньою версією правоохоронців, стріляли з рушниці. Будучи важко пораненим, Сергій Мрук встиг самостійно викликати машину швидкої допомоги, проте медики виявилися безсилими. Прокурор помер прямо в кареті невідкладної допомоги.

У версіях, що розглядаються оперативниками, відпрацьовується й інформація про листівки, що з’явилися напередодні вбивства, в яких невідомі вимагали відправити Мрука у відставку.

До призначення прокурором Таращанського району Сергій Петрович Мрук очолював прокуратуру Тетіївського району Київської області.

Джерело:

proUA

Залиште коментар