Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокурора і суддю затримали на хабарі

0 17

За повідомленням прес-центру СБУ, у Волинській області співробітники служби спільно з ГПУ викрили корупційну діяльність прокурора Ківерцівського району та заступника голови райсуду.

Суддя вимагала від місцевого мешканця 5 500 доларів США за винесення його близькому родичу менш суворого вироку, не пов’язаного з позбавленням волі. У випадку несплати коштів погрожувала ув’язнити обвинуваченого на сім років.

Частина цієї суми призначалась прокурору району за  відмову від обвинувачення по одному з інкримінованих злочинів, а у подальшому не оскарження вироку суду.

Спочатку на “гарячому” затримали прокурора, а згодом, того ж дня, була затримана й суддя.

Генеральною прокуратурою України порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (одержання хабара службовою особою, яка займає відповідальне становище за попередньою змовою групою осіб). Правопорушникам загрожує позбавлення волі строком від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Теги:

хабарництво, судова влада

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар