Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокурора-хабарника відпустили під 45 тисяч застави

0 25

Рівненський міський суд 7 лютого звільнив з-під варти під заставу в 45 тис. гривень звинуваченого у хабарництві колишнього першого заступника прокурора Рівненської області Володимира Моісейця.

Про це Українським Новинам повідомив представник суду. За його словами, суд задовольнив клопотання адвоката обвинуваченого про зміну запобіжного заходу.

За словами представника, суддя взяв до уваги, що підсудний перебуває в ізоляторі з грудня 2011 року, в процесі проведені всі необхідні дії і допитані всі свідки.

Як повідомляло агентство, співробітники СБУ у Волинській області 14 грудня 2011 затримали прокурора Ківерцівського району (Волинська область) та заступника голови суду цього ж району за підозрою в отриманні хабара 5,5 тис. доларів. Частина цих грошей призначалася прокурору району за відмову від обвинувачення по одному з інкримінованих злочинів, а у подальшому – за відмову від оскарження вироку суду.

До призначення прокурором Ківерцівського району підозрюваний тривалий час працював першим заступником прокурора Рівненської області.

Залиште коментар