Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокурор звабився на легкі гроші

0 46

Прокурор Донецької області порушив кримінальну справу стосовно співробітника обласної прокуратури за фактом незаконного отримання коштів в розмірі 40 тис. дол. США. Прокурор відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими прокуратури слідчого управління прокуратури Донецької області підозрюється в скоєнні злочинів передбачених ч.2 ст.190, ч.2 ст.358, ч.3 ст.364, ч.4 ст.27, ч.2 ст.369 Кримінального кодексу України.

Слідством установлено, що працівник прокуратури протягом тривалого часу отримував кошти від громадян за надання їм підроблених ним судових рішень. Стосовно підозрюваного обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд. Слідство у справі проводить слідчий відділ прокуратури Донецької області.

Теги:

судові рішення, хабарництво

Залиште коментар