Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокурорів перевірять на поліграфі

0 75

У прокуратурі проводитимуть опитування за допомогою поліграфа.

При цьому використовувати поліграф при проведенні опитування будуть відносно таких осіб:

– кандидатів на посаду слідчих, прокурорів;

– прокурорів, які подали рапорт про зняття з них безпідставних звинувачень ;.

– прокурорів, яким може бути відома інформація про проведене службове розслідування

Підставою для проведення перевірки на поліграфі є завдання, видане керівництвом прокуратури. Завдання видається тільки при наявності добровільного письмової згоди суб’єкта опитування на участь в його проведенні.

Для проведення опитування використовується поліграф, який відповідає вимогам держстандарту, що має декларацію відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної експертизи України. Проводити опитування може співробітник прокуратури, який отримав спеціальну освіту, і функціональними обов’язками якого передбачена робота з поліграфом.

Опитування не може тривати більше двох годин без перерви і чотирьох годин на день. Також встановлюються особливі вимоги до приміщення для опитування.

За результатами опитування фахівець поліграфа готує довідку в двох примірниках, в якій особисті дані опитуваного не вказуються.

Інструкція про порядок використання поліграфа в діяльності органів прокуратури України затверджена наказом Генеральної прокуратури від 12 червня 2017 року № 180.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар