Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прокуратуру очікує скорочення

17

Про це під час представлення нового прокурора Дніпровської екологічної прокуратури заявив Генеральний прокурор України Віктор Пшонка.

“Саме життя підказує нам де і як реформувати діяльність районних, міських, обласних регіонів і самої Генеральної прокуратури. ГПУ не буде на сьогодні розширюватися. А в подальшому, в цьому році, буде скорочення. Також це відноситься до обласних регіональних прокуратур. Це навантаження нагляду має піти на районні і міські прокуратури”, – наголосив В.Пшонка.

В.Пшонка зазначив, що частина скорочених працівників буде розподілена в міські та районні органи прокуратури, оскільки у зв’язку з прийняттям нового Кримінально-процесуального кодексу навантаження на прокурорів в регіонах зросте.

“Тому на сьогодні ми визначаємося з тим, яка кількість повинна бути у районних і міських прокуратурах прокурорів. Через прокурора у судах не повинно бути черги”, – сказав Генпрокурор.

Додамо, що Дніпровським прокурором призначено В’ячеслава Трунова замість Олександра Галкіна.

Теги:

ГПУ, Дніпровська екологічна прокуратура, Трунов В’ячеслав

Джерело:

ЮВУ

Комментарии